KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13061044
nr 1306 1044
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Etsning, Signerad PGT, Proof. Oramat löst blad. Motivet: 37x85 cm
Kondition: vikskador
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 10 februari 2020
kl 20:50:05
5/2 19:57:47
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander